BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord, "Supercirkel", Bruno Mathsson International, Värnamo, 2013.
Laminerad skiva, spännben av förkromat stål. Etikettmärkt Piet Hien Bruno Mathsson, Bruno Mathsson International, Värnamo Sweden 2013. 180 x 180 cm. Höjd 72 cm.
Smärre slitage, smärre kantnagg.
Inköpt på Länna Möbler 2013.