Fanerat med palisander. Dörrpar med bakomliggande barinredning. Två lådor under dörrpar. Invändig belysning. Bredd 84. Djup 45. Höjd 121 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Ej funktionstestad belysning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.