JOSEF FRANK, vitrinskåp modell 2077 för Firma Svenskt Tenn 1900-talets senare del
Mahogny, tvådelat, glasad front samt sidor, invändigt klädd med spegelglas, lösa hyllplan, längd 91, bredd 31, höjd 170 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor.