LARS HILLERSBERG, handkolerad litografier/collage, 3 st, signerade och numrerade 15/300.
"L'art Porno Art", "Breao Art", "Piss art". Bladstorlek 32 x 43 cm.
Oramad. Veck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK