Ben av förkromad metall. Tresitssoffa. Stoppad vit läderklädsel med lösa sittplymåer. Längd 285 cm. Djup 92 cm. Sitthöjd 36 cm. Höjd 68 cm.
Bruksslitage. Fläckar. Smärre nagg på ett armstöd.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10