Gavlar av aluminium, hyllplan fanerade med teak. Bredd 80. Djup 30. Höjd 186,5 cm.
Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10