Ett par vägglampor med skärmar i blått glas. Höjd 15, djup 25, bredd 38 cm.
Smärre slitage. Glasskärm som täcker ljuskällan med nagg. Ej funktionstestad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10