EERO JÄRNEFELT, etsning, signerad och daterad -22.
Soldat. Bildstorlek 15,5x24,5 cm.
Veck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
500 EUR