LOUIS VUITTON, weekendväska, "Australis 55".
Väska i grå Glacier Taiga med detaljer i vitmetall, ett ytterfack. Löstagbar, justerbar axelrem. Tygfodrad, tre innerfack varav ett med dragkedja. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" och numrerad. 55 x 35 x 23 cm.
Helhetsintrycket är mycket gott. Enstaka märken, slitage på hörn. Nyckel saknas.