Furu. Kopplad benställning. Längd 169. Bredd 82. Höjd 78 cm.
Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Märken. Torrsprickor, delvis skada i benställning. Infästningar till skiva saknas, lös.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10