Målat. Ett par karmstolar och fyra stolar, genombruten rygg med balusterbricka, lös stoppad sits. Sitthöjd ca 44 cm. Bord med tre iläggsskivor à 45 cm vardera. Bordets diameter 110, höjd 73 cm.
Slitage. Repor. Märken. Smärre färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.