Soffan dekorerad med bladmotiv. Fåtöljerna dekorerade med växt- och fågelmotiv.
Soffa; längd 165 cm. Sitthöjd ca 42 cm. Total höjd 96 cm.
Fåtölj; bredd 80 cm. Sitthöjd ca 42 cm. Total höjd 93 cm.
Bord; diameter 72 cm. Total höjd 60 cm.
Ställvis omfattande slitage. Skador.