THEA EKSTRÖM, olja på pannå signerad och daterad 5 II 67
Komposition, 55 x 46 cm.
Obetydligt ytslitage.
Proveniens
Christies sale 2344 lot 19 30/9 2010
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK