MULBERRY, "Rockley", AXELVÄSKA.
Svart läderväska med två ytterfickor och justerbar axelrem. En innerficka med dragkedja. Etikettmärkt "MULBERRY", samt numrerad, logoförsedd plakett.
Bredd 36 cm, höjd 27 cm.
Sedvanligt slitage.