Kraftig dubbel kedja i guldfärgad metall med vita stenar. Märkt Chr.Dior©. Längd ca 42 cm inkl lås. Originaletui medföljer.
Smärre slitage. Etui med skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10