KARL ERIK EKSELIUS, soffbord, AB J.O.Carlsson, Vetlanda 1965.
Ek. Datumstämplat 4. SEP. 1965. Längd 160, bredd 65, höjd 55 cm.
Slitage, fläckar, repor, märken.
Estrid Ericsons familj