stål, automatisk, safirglas, datum, heliumventil, läderband, viklås, hängetikett, cert, oktober 2016, box, ytterkartong.
Caliber 8520, Verknr 85643858, Serienr 85643858, PICnr 522.33.38.20.04.001, Limiterad och numrerad (Nr 895/2014).
Minimalt slitage.