YEMA, Meangraf Super, armbandsur, kronograf, 37 mm.

stål/vitmetall, manuell, plexiglas, textilband.

Caliber 7733, Boettnr. 547190.

Slitage. Märken. Defekt, kronograf nollställer ej. Skador på boett.

Utropspris
6 000 SEK