SIROUS NAMAZI, lambda print monterade på aluminium, signerad Sirous Namazi och daterad 2007, numrerad 4/6 a tergo.
"Interiors". 88 x 110 cm.
Ytsmuts. På plexiglaset blir ytsmutset statiskt. Enstaka fingeravtryck. Monterad på matt akrylglas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK