BECK & JUNG, multipel, signerad daterad och numrerad 1974 4/50.
Komposition med varierande motiv, tre plexiglas-skivor samt två pappskivor med olika färg, 50 x 50 cm
Repor. Märken.
Proveniens
Edition Leger, Malmö
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
3 000 SEK