MULBERRY, portfölj.
Grön Scotchgrain med skinndetaljer. Spännen i mässing. Löstagbar axelrem. Luggagetag. Delvis fodrad med rutigt tyg. Två fack invändigt. Märkt "Mulberry Company MADE IN ENGLAND" och numrerad. 41 x 31 x 7 cm.
Slitage. Nyckel saknas.