ELON ARENHILL, Hänge samt två örhängen med opaler samt briljantslipad diamant.
18K guld. Stämplade ELONA, Malmö 1999 och 2002. Signerade Elon Arenhill. Hänge höjd ca 3,5 cm. Örhänge med briljantslipad diamant ca 0,10 ct, höjd ca 4 cm. Mindre örhänge höjd ca 1,4 cm. Båda örhängen med stift. Totalvikt 19,7 gram. Ask Elon Arenhill.
Opaler troligen dubletter. Bruksslitage. En opal med spricka