Rektangulär omålad skiva, svarvade bemålade ben, sarg med plats för 10 pallar, längd 280, bredd 92, höjd 81 cm
Smärre slitage. Torrsprickor. Märken. Nagg. Pallar av äldre tillverkning med sltiage
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10