Fanerat med palisander. Två skåp med skjutdörrar. Hyll- och lådinredning. Två lådor. Längd 180, djup 45, höjd 123 cm.
Slitage. Fläckar. Vissa skador på dörrarnas spår, en dörr faller inåt. Ett hyllplan saknas invändigt.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10