NILS NILSSON, olja på duk uppfodrad på pannå, monogramsignerad.
Nakenstudie. 67 x 44 cm.
Sedvanligt ytslitage samt repa. Krackelyr. Duken uppklistrad på pannå.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK