Ett par sockerruskor, höjd 15 cm. Skrin, rokokostil, Tyskland, längd 15 cm. Sockerskål med lock, England, diameter 9 cm. Gräddkanna, 12 cm. Gräddkanna, 10 cm. Vikt ca 1000 g.
Smärre bruksslitage. En med lagning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.