KLAUS MICHALIK, taklampor/ vägglampor, 4 st, "Bau" tillverkare Thorn/Orno, 1990-tal.
Opalglas och mässing. Höjd ca 18 cm, diameter 30 cm.
Bruksslitage. Ej funktionstestade.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10