Invändigt förgylld. Initialer i botten. Höjd ca 7,4 cm. Vikt ca 45,7 g.
Åldersrelaterat slitage. Enstaka smärre bucklor. Mörk fläck i botten, spår av limmad etikett
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10