6 collier, varav två dubbelradiga. 2 broscher. Ett collier med lås stämplat 'Made Austria'. Längder collier ca 42 -150 cm. Broscher längd 4,5 - 6 cm. Vikt 386 gram
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.