ENZO ESPOSITO, blandteknik på duk, signerad och daterad 84 à tergo.
Komposition. Konkav form. 279 x 193 cm.
Ytsmuts. Skrapmärken.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK