Guld 18K, mekaniskt verk (automat), plexiglas, diaindex (4 x ca; 0,005ct), länk i guld 18K, box, vikt tot ca 75 gram
Åldersrelaterat slitage. Repor. Skadad länk. Ej genomgången. Ingen servicehistorik föreligger varför funktion ej garanteras och en genomgång rekommenderas. Fungerar vid enklare test.