MULBERRY, RESVÄSKA.
Olivgrön scotchgrain med detaljer i brunt läder. Hjulförsedd. Ett dragkedsförsett ytterfack. Fodrad insida med ett dragkedjeförsett fack samt remmar. Numrerad, logomärkt plakett i mässing samt med logo på dragtapparna. Mått 75 x 48 x 25 cm.
Smärre slitage. Lås och bagagetag saknas.