Lackerat och betsat böjträ, klädd fast sits, brännstämplad, sitthöjd ca 46, längd 126 cm
Åldersrelaterat slitage. omlackerad. Smärre slitage. Repor. Märken. Senare klädsel.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10