Hänge GD&Co, Guldvaruaktiebolaget G. Dahlgren & Co Ab. Malmö 1937. Höjd inklusive ögla 35 mm. Kedja ankarlänk, Stämplad KFS, 750. Längd 41,5 cm. Totalvikt 4,3 gram.
Bruksslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.