SÄNGBORD, ett par, troligen 1950-tal.

Fanrade med mahogny. Vardera med en låda. Beslag av mässing. Bredd 40, djup 32, höjd 53,5 cm (vardera).

Smärre slitage, märken, fläckar.

Utropspris
1 500 SEK