LOUIS VUITTON, väska
Monogramcanvas med handtag och detaljer i läder. Med dubbeldragkedja och fodrad med beige canvas, ett fack invändigt. Ett fack utvändigt. Lås och nyckel. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France" samt med datumkod.
Bredd 40 cm, höjd ca 35 cm, djup 27 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre skador.