SERVISDELAR, 13 st, pressglas, Gryt, 1800-tal.

Åtta assietter (6+2), diameter 18 och 21 cm. Tre skålar samt två fat.

Åldersrelaterat slitage. Några sprickor.

Utropspris
2 000 SEK