LEONOR FINI, "Les leçons", mapp med serigrafier, Editions du Tamanoir, Paris, 1976, signerad och numrerad 51/175
Förord av Patrick Waldberg. Invändigt med 12 st serigrafier. Bladstorlek 68 x 52 cm
Smärre slitage.