Ek, upptill tre glasade dörrar, hylla, nedtill tre lådor samt två dörrr, längd 132, bredd 64, höjd 170 cm Nyckel finns.
Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Delvis senare beslag Fläckar. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10