VÄSKA, Mulberry.
Scotchgrain med handtag och detaljer i beige skinn. Mässingsdetaljer. Invändig fyra fack vara två med dragkedja. Märkt Mulberry England. Längd 35 cm, höjd 28 cm. Dustbag medföljer. Axelremmar medföljer, längd ca 80 cm.
Slitage. Ställvis nött skinn. Några repor.