HONORÉ DAUMIER, Litografier, 10 st, signerade i trycket.
Politiska satirbilder. Bladstorlek, vardera 21 x 31 cm.
Otramade, smärre veck och tears.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10