ROTTINGGRUPP, tre delar, 1900-talets andra hälft.

Lösa sittplymåler. Bordskiva av glas. Sitthöjd 41. Bordets höjd 56, diameter 73 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
3 000 SEK