MATBORD, teak, troligen 1960-tal, samt två iläggsskivor medföljer.

Fanerat med teak, ben av bok. Utdragbart. Längd 110 (40+40) totalt 190, bredd 110, höjd ca 72 cm.

Slitage, repor, märken.

Utropspris
4 000 SEK