Rektangulär betsad skiva, målad sarg med låda samt svarvade ben, längd 274, bredd 88, höjd 79 cm
Bruksskick. Smärre slitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10