Bröderna Andersson

(Sverige)
Bröderna Andersson
(Sverige)

BRÖDERNA ANDERSSON, SOFFA samt FÅTÖLJ, modell Andrew, sent 1900-tal.

Klädda med randig textil. Lösa sitt-
och ryggplymåer. Betsade ben med hjul framtill. Soffans längd ca 230 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Utropspris
6 000 SEK