JOCKUM NORDSTRÖM, akvatint och mjukgrundsetsning, signerad Jockum och numrerad 14/50, daterad 2008 med blyerts.
"House and bugs". Utförd vid Crown Point Press, San Francisco. 57 x 80 cm.