Av bemålad konstmassa. Noshörning, elefant, jak, lejon, vildsvin, två apor, hund, säl, isbjörn med unge, bäver, orm, hyena, leopard, tiger med unge, panter, rovfågel, flodhäst. Höjd ca 2,5-11 cm.
Bruks- och åldersbetingat slitage. Skador. Lagningar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.