KARI SUOMALAINEN, skämtteckning, blandteknik, signerad och daterad.
Originalteckning. President Urho Kekkonen och Europeiska säkerhets- och samarbetskonferensen.
Publicerad i Helsingin Sanomat den 12 maj 1974. Bildstorlek 18x39,5 cm.
Ej examinerad ur ram. Något gulnad.