Spegel, från omkring år 1900.

Spegel, från omkring år 1900.

Spegel med ram av flätad och slät rotting. Höjd 90, bredd 48 cm.

Smärre skador. Senare glas.

Proveniens

Sirishov, Kgl Djurgården Stockholm.

Klubbat pris
2 900
261
276
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
13 okt 20:44
2 900 SEK
13 okt 20:44
2 700 SEK
13 okt 20:44
2 480 SEK
13 okt 20:44
2 280 SEK
13 okt 20:07
2 070 SEK
13 okt 20:07
1 970 SEK
13 okt 17:24
1 900 SEK
6 okt 21:07
1 800 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703