Signerad Joakim Ojanen och numrerad 14/50. Daterad 2018. Färgserigrafi 76.2 × 55.9 cm.
Ej ramad. God kondition.
Klubbat pris
4 700
426
463
Utropspris
6 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (11 bud)
26 sep 13:54
4 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
26 sep 13:54
4 500 SEK
26 sep 1:55
4 489 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
25 sep 21:31
4 289 SEK
25 sep 21:31
4 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
25 sep 12:50
4 000 SEK
23 sep 15:32
3 500 SEK
22 sep 19:50
3 300 SEK
20 sep 8:31
3 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
20 sep 3:24
1 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
19 sep 21:46
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor